``
Int. KampioenschapsTentoonstelling, Eindhoven, D.D. 05-02-2010
Keurmeester: Dhr. S. Schock (DL)

Puppyklasse reuen

Ohiniya Akili, NHSB 2748163, geb. 06-05-2009

V: Jewelridge Brilliant Rubato M: Neyja Asali van het Maasjesfles
F: N. Lakerveld Eig: F. Eyckmans

2 Veelbelovend

Yaw Adyuba History African Hunter “Kingston”, NHSB 2757203, geb. 17-07-2009

V: Walamadengie Awesome M: Ch. Tara van de Noorderheide
F: M. Baasaaron Eig: K. Bergmann & P. Knipscheer

1 Veelbelovend


Jeugdklasse reuen

Jamani van het Maasjesfles, NHSB 2716594, geb. 12-08-2008

V: Enokbare Kastor’s Home M: Irozo of Nyassalaland
F: M. van Butselaar Eig: T.J.J.M. van Kempen & G. van de Laar

Zeer Goed

Dries, NHSB 2725073, geb. 20-10-2008

V: Mangwe Grand Edition M: Belle van Hoeve de Hoef
F: W. van de Brand Eig: H.H.G. Willemse

Zeer Goed

Ridgy Valentino van het Maasjesfles, NHSB 2738344, geb. 14-02-2009

V: Ch. Jewelridge Briljant Rubato M: Ch. Johanna van Masjonaland
F: M. van Butselaar Eig: I. Ilsink

1 Uitmuntend, JCAC

Teun van het Maasjesfles, NHSB 2738345, geb. 14-02-2009

V: Jewel Ridge Briljant Rubato M: Johanna van Masjonaland
F: M. van Butselaar Eig: V. Goossen

4 Uitmuntend

Cooper van het Maasjesfles, NHSB 2738346, geb. 14-02-2009

V: Jewelridge Brilliant Rubato M: Johanna van Masjonaland
F: M. van Butselaar Eig: I. ten Have & J. Kolenbrander

Zeer Goed

Ringerike African Raingod, NHSB aangevraagd, geb. 14-03-2009

V: Kimani’s Image of Mafu M: Ntombi Kimwana Vir Die Simba Safari JW’07
F: L. Dusbaba Eig: L. Dusbaba

Zeer Goed

Shakarri Chinedu Obasi, NHSB aangevraagd, geb. 23-11-2008

V: Aresvuma Vividjo Makini of Madzinza M: Shakarri Alima Shani
F: K. Rodemann Eig: N. van Wolven

2 Uitmuntend

Yadumu Akinlana Puuma, VDH 09/2560706, geb. 24-03-2009

V: Ikibma Zesiro M: Shirikiana Amira
F: Ch. Zugreif Eig: Ch. Zugreif

Afwezig

Wakati Mzuri Awali Jelani-Agyei, ZB NR. 08/1096468, geb. 11-11-2008

V: Ch. Ye Japha Banjoko M: Ruacana Chinue
F: B. Käsbach Eig: A. Viebahn

3 Uitmuntend


Jonge hondenklasse reuen

Mchesi of Sotho Bantu, NHSB 2694975, geb. 02-03-2008

V: Ch. Jabari of Sotho Bantu M: Bharisha Kastors Home
F: R.H. Cornelissen-Kamphuis Eig: C. Heuven

2 Zeer Goed

Thokoza Ngumo, NHSB 2700034, geb. 08-04-2008

V: Ikimba Zesiro M: Ch. Thokoza Ziezonogo
F: J. Hellebrekers-Huizenga Eig: L. Peters-Spätjens

1 Zeer Goed

Ndoki Chandalou Cheka, VDH 98/1096282, geb. 13-08-2008

V: Matakima Ajani M: Mavunguela’s Vuana
F: C.K. Körner Eig: C.K. Körner

Afwezig


Openklasse reuen

Fabayo Mongo Slunce Zivota, CMKU/RR/4724/07, geb. 04-04-2007

V: Akili M: C’Haniya Slunce Zivota
F: I. Klapova Eig: T. Mertes

Afwezig

Akin Tundu van de Borgerhoeve, NHSB 2647768, geb. 17-03-2007

V: Ch. Jumanne van het Maasjesfles M: Noa
F: I. van Houtum Eig: F.C. Gravendeel-Baars

2 Zeer Goed

Ngikhona A’Che Ajani, VDH 07/11095664, geb. 02-07-2007

V: Lionhunt Fana Simba M: Chenzira Azana von der Burg Litermont
F: G. Fuchs Eig: B. Verfuss-Schäfer

1 Uitmuntend


Kampioensklasse reuen

Ch. Ridgeville’s Mwalimu Len Can, CKC UC208546, geb. 17-02-2008

V: Ch. Shadyridge Saba’s Baraka M: Ridgeville Madison Blue
F. W. Daboll Eig: H. Sleegers

3 Uitmuntend

Ch. Jabari of Sotho Bantu, NHSB 2470239, geb. 22-08-2003

V: Rosco of Sotho Bantu M: Mswati’s Muchinga
F: R.H. Cornelissen-Kamphuis Eig: C. Heuven

1 Uitmuntend, CAC, CACIB, BOS

Ch. Djambo of Mwanadongo NJK JW’06, NHSB 2561283, geb. 29-05-2005

V: Ch. Jockular Jamal Aquamarin M: Zuri van de Sikkehoeve
F: M. van Gulik Eig: J. Baar

Afwezig

Ch. Aresvuma Vividjo Makini, NHSB 2588856, geb. 14-05-2005

V: Ch. Vincent Aresvuma M: Ch. Vizara Iringa of Aresvuma
F: S. Mallinikova Eig: E. Veldman

2 Uitmuntend, res. CAC, res. CACIB

Ch. Fana Zulu Hakimba Spooner, VDH 05/1094461, geb. 11-07-2005

V: Lionhunt Fana Simba M: Kijasaman Hloni of Djungelkatten
F: I. Puszicha Eig: R. Gottlieb & C. Weins

4 Uitmuntend

Ch. Farmersguardian African Akono, VDH 07/0172306, geb. 17-07-2007

V: Ikimba Waitimu M: African Queen
F: H. Koch Eig: W. Reiter

Afwezig

Ch. Glennafric Ulanyo of Zuritamu, KUSA BU 004155, geb. 11-09-2002

V: Usalose the Boy from Oz at Roodedraai M: Entle Neliswa of Glennafric
F: C. Hoare Eig: J.I. Mach

Afwezig


Puppyklasse teven

Leeuwekop Inara, NHSB aangevraagd, geb. 24-05-2009

V: Shabi M: Kastor’s Home Freya
F: A van Lommel Eig: D. van Rooij

1 Veelbelovend, Beste Pup


Jeugdklasse teven

Ye Japha Etana Querida Shani, LOF 6 RHO RID 2644, geb. 05-04-2009

V: Lihuntra Helix Nebular of Roodedraai M: Airin Banjoko Ra-Lis
F: P. Obschernicat Eig: K. Schaeffer

Afwezig

Van Amanzimtotie Davina Saba, NHSB 2721236, geb. 24-09-2008

V: Ch. Jumanne van het Maasjesfles M: Kifunga of Mwanadongo
F: M. van de Fliert Eig: E. ten Napel & H. de Jong

3 Zeer Goed

Nakawa Farashuu van Yamoya, NHSB 2735501, geb. 28-01-2009

V: Aresvuma Vividjo Makini M: Nakawa van Yamoya
F: M.J.W. Lammers Eig: F.C. Gravendeel-Baars

Afwezig

Nakawa Jibade van Yamoya, NHSB 2735502, geb. 28-01-2009

V: Aresvuma Vividjo Makini M: Nakawa van Yamoya
F: M.J.W. Lammers Eig: M.W.J. van Batenburg

Zeer Goed

Ringerike African Sunshine, NHSB 2741294, geb. 14-03-2009

V: Kimani’s Image of Mafu M: Ntombi Kimwana Vir Die Simba Safari JW’07
F: E. Dusbaba Eig: C. Buikema

4 Zeer Goed

Ringerike Eclips, NHSB 2741296, geb. 14-03-2009

V: Kimani’s Image of Mafu M: Ntombi Kimwana Vir Die Simba Safari JW’07
F: L. Dusbaba Eig: E. Dusbaba

1 Uitmuntend, JCAC

Akono Nayoma Ajua Shosholoza, VDH 09/1096811, geb. 22-04-2009

V: Thokoza Machano M: Gimbya Jua Pregowece Z Jasienia
F: C. Paul Eig: C. Paul

2 Zeer Goed

Wakati Mzuri Awali Zazu, ZB NR. 08/1096477, geb. 11-11-2008

V: Ch. Ye Japha Banjoko M: Ruacana Chinue
F: B. Käsbach Eig: B. & A. Käsbach

Zeer Goed


Jonge hondenklasse teven

Burncote Shirami, NHSB 2706097, geb. 12-02-2008

V: Walamadengie Awesome M: Burncote Jamila
F: A. Bates Eig: N.A. Lakerveld

3 Uitmuntend

Imara Jabali Nainer Zoe, VDH 08/1096197, geb. 03-07-2008

V: Ch. Harmakhi Wisdom Hakim M: Imara Jabali Hopefull Dream
F: K. Beerboom Stöppler Eig: S. Feldges

4 Zeer Goed

Ndoki Chamchela, VDH 08/1096286, geb. 13-08-2008

V: Matakima Ajani M: Mavunguela’s Vuana
F: C. Körner Eig: L. Kratzer

1 Uitmuntend, res. CAC, res. CACIB

Cimanaya zaa Changua, VDH 08/1096288, geb. 13-08-2008

V: Matakima Ajani M: Mavunguela’s Vuana
F: C. Körner Eig: M. Lilienthal & A. Plohmann

2 Uitmuntend


Openklasse teven

Babe Toffee Helya Ridge, CLP/RR/5258, geb. 23-04-2008

V: Ch. Tarujen Mabaru M: Tusani Ani Pink Lady
F: J. Helesicova M: B. Pollmann

Afwezig

Ntchwaidumela East Barbarella, LOE 1757178, geb. 30-05-2007

V: Karoskloof Ntchwaidumela M: Ch. Ntchwaidumela Audacia Minora
F: S.U. Hofstaedt Eig: K. Noth

3 Uitmuntend

Madzinza Andwele Bahiya Kabisha, NHSB 264897, geb. 14-03-2007

V: Ch. Tarujen Penzi M: Madzinza Basheera Nkosazana
F: E. Veldman Eig: S. Tuinstra

2 Uitmuntend

Aresvuma Zahara Zinara, RFK2117151, geb. 26-05-2007

V: Tarujen Penzi M: Aresvuma Bara Etana
F: S. Malinnikova Eig: B. Schmitz

Afwezig

Ndoki Bahari, VDH 07/1095520, geb. 14-05-2007

V: Harmakhis Wisdom Enea M: Mavunguela’s Vuana
F: C. Körner Eig: C. Körner

1 Uitmuntend, CAC, CACIB, BOB


Kampioensklasse teven

Ch. Pupukearidge Kela Kai O Villagedogs, AKC HP 320090-08, geb. 08-08-2008

V: Ch. Starridge Kela O Pupukea M: Ch. Pupukearidge Ikaika O Sprngvly
F: T. & B. Peach Eig: D. McGoldrick

1 Uitmuntend