``
Int. KampioenschapsTentoonstelling, Maastricht, D.D. 26-09-2009
Keurmeester: Dhr. P. Sanders (NL)

Puppyklasse reuen

Ringerike African Raingod, NHSB aangevraagd, Geb: 14-03-2009

V: Kimani’s Image of Mafu M: Ntombi Kimwana Vir Die Simba Safari JW’07
F: L. Dusbaba Eig: L. Dusbaba

1 Veelbelovend


Jeugdklasse reuen

Thokoza Ngumo, NHSB 2700034, Geb: 08-04-2008

V: Ikimba Zesiro M: Ch. Thokoza Ziezonogo
F: J. Hellebrekers-Huizenga Eig: L. Peters-Spätjens

2 Uitmuntend

Villagedogs Hot Topic, LOSH 1036605, Geb: 27-04-2008

V: Multi Ch. Ikimba Waitimu M: Multi Ch. Ukukhanya Midsummernights Dream
F: D. McGoldrick Eig: A. Vercruyse

1 Uitmuntend, JCAC, res. CAC

Zaxxon’s Delightfull Davidoff, NHSB 2716262, Geb: 28-05-2008

V: Ch. Ascot Alta Mirano M: Zaxxon’s Queen Akilah
F: L. Malmborg Eig: H.P. Salm

Zeer Goed

N’Gai Zamu Abariri Bomani, NHSB 2707293, Geb: 30-05-2008

V: Multi Ch. N’Gai Zamu of Ginba’s Hero M: La Simba Out of N’Gai Zamu
F: K. Mateboer-Siebers Eig: F.M. Dróge

Zeer Goed

Shayela Lugono Ngwani Ravira, NHSB 2724359, Geb: 20-10-2008

V: Multi Ch. Emoyeni’s Grand Zuberi WW’08 M: Shayela Ravira Ngwani Shangara
F: A.J. Reijnaars-de Ruyter Eig: W. Faber

4 Uitmuntend

Wakati Mzuri Awali Jelani-Agyei , ZB NR. 08/1096468, Geb: 11-11-2008

V: Ch. Ye Japha Banjoko M: Ruacana Chinue
F: B. Käsbach Eig: A. Viebahn

3 Uitmuntend


Jonge hondenklasse reuen

Rachral Albany by Chad, NHSB 2677533, Geb: 26-10-2007

V: Ch. Amashutu Wat About Me M: Rachral Red Hot Chili Pepper
F: L. Peters-Spätjens Eig: L. Sprinkhuizen

3 Zeer Goed

Indra van Aemburen NJK DJK, NHSB 2698419, Geb: 03-04-2008

V: Ch. Ikimba Waitimu M: Emke Kieke van Aemburen
F: J. Sijtsma Eig: M.W. Wessolowski Zouaghi

1 Uitmuntend, CAC, CACIB, BOB

Villagedogs Hotshot, LOSH 1036604, Geb: 27-04-2008

V: Multi Ch. Ikimba Waitimu M: Multi Ch. Ukukhanya Midsummernights Dream
F: D. McGoldrick Eig: I.M.M. Buba

2 Zeer Goed

Zamayoni Amumolayos Abasi Kijani, ZB NR. 08/1096091, Geb: 25-05-2008

V: Manzengwenya Nombekoleon M: Danntrig Khazimulaumvuma
F: A. Rüger Eig: Ch. Laatsch & C. Plum

4 Zeer Goed


Openklasse reuen

Fana Zulu Hakimba Spooner, VDH 05/1094461, Geb: 11-07-2005

V: Lionhunt Fana Simba M: Kijasaman Hloni of Djungelkatten
F: I. Puszicha Eig: R. Gottlieb & C. Weins

3 Uitmuntend

Hillvalley’s African Bhanu Zulu , ZB NR. 05/0172046, Geb: 16-09-2005

V: Cheyenne of Ka Ul Li’s Ridges M: Ch. Ozrhode Wild Inspiration
F: K. Sonnenberg Eig: S. Schinkels

Afwezig

Makololo Bwana Thembo , ZB NR. 06/1450407, Geb: 30-05-2006

V: Ch. Abuya Balou van het Maasjesfles M: Makololo Amatonga Analia
F: A.M. Schmidt-Pfister Eig: B. Trappschuh-Karsten

Zeer Goed

Iljaba Aleeka, ZB NR. 06/1092006, Geb: 12-09-2006

V: Gunthwait Alombalelo M: Mairangi Ferjume
F: S. Braun Eig: K. Hoff

Zeer Goed

Akin Tundu van de Borgerhoeve, NHSB 2647768, Geb: 17-03-2007

V: Ch. Jumanne van het Maasjesfles M: Noa
F: I. van Houtum Eig: F.C. Gravendeel-Baars

4 Zeer Goed

Mambo of Mwanadongo, NHSB 2659159, Geb: 01-06-2007

V: Ch. Jumanne van het Maasjesfles M: Ntombi Akiki of Mwanadongo
F: M. van Gulik Eig: R. Beumer

2 Uitmuntend

Ngikhona A’Che Ajani, VDH 07/11095664, Geb: 02-07-2007

V: Lionhunt Fana Simba M: Chenzira Azana von der Burg Litermont
F: G. Fuchs Eig: B. Verfuss-Schäfer

1 Uitmuntend, res. CACIB


Kampioensklasse reuen

Ch. Djambo of Mwanadongo NJK JW’06, NHSB 2561283, Geb: 29-05-2005

V: Ch. Jockular Jamal Aquamarin M: Zuri van de Sikkehoeve
F: M. van Gulik Eig: J. Baar

2 Uitmuntend

Ch. Aresvuma Vividjo Makini, NHSB 2588856, Geb: 14-05-2005

V: Ch. Vincent Aresvuma M: Ch. Vizara Iringa of Aresvuma
F: S. Mallinikova Eig: E. Veldman

1 Uitmuntend


Babyklasse teven

Inkululeku Ijaba, LOSH aangevraagd imp. Bel., Geb: 09-04-2009

V: Moyo Kidachi Akono-Amar M: Inkululeku Ekana
F: O. Rosiers-Pauwels & G. Rosiers Eig: W. van de Stel & S. Koole

1 Veelbelovend, Beste Baby


Puppyklasse teven

Manayakaya Bayona, LOF 1863035, Geb: 18-01-2009

V: Karoskloof Ntchwaidumela M: Heshima Ya Kimba Fayola Kianga
F: D. Schomerus-Koeppen Eig: A. Blaumann

2 Veelbelovend

Nakawa Jibade van Yamoya, NHSB 2735502, Geb: 28-01-2009

V: Aresvuma Vividjo Makini M: Nakawa van Yamoya
F: M.J.W. Lammers Eig: M.W.J. van Batenburg

1 Veelbelovend, Beste Pup


Jeugdklasse teven

Yaw Adyuba Ayo Anaya, NHSB 2701724 Geb: 25-04-2008

V: Ch. Vizara Jukati M: Ch. Tara van de Noorderheide
F: M.E.R. Baasaron Eig: M.N. de Putter

3 Uitmuntend

Eboni van de Burg Litermont, NHSB 2729596 imp. Dui, Geb: 14-05-2008

V: Ikimba Zesiro M: Ashari van de Burg Litermont
F: G. Leidinger Eig: A.G.C. Halderman-de Reus

Afwezig

N’Gai Zamu Ambika Sakina, NHSB 2707295, Geb: 30-05-2008

V: Multi Ch. N’Gai Zamu of Ginba’s Hero M: La Simba Out of N’Gai Zamu
F: K. Mateboer-Siebers Eig: K. Mateboer-Siebers

4 Zeer Goed

Valeska de Vloedvelden, NHSB 2711532, Geb: 05-07-2008

V: Ch. Jockular Jabula M: Amber
F: M. & A. Roefs Eig: M. & A. Roefs

Goed

Pupukearidge Kela Kai O Villagedogs, AKC HP 320090-08, Geb: 08-08-2008

V: Ch. Starridge Kela O Pupukea M: Ch. Pupukearidge Ikaika O Sprngvly
F: T. & B. Peach Eig: D. McGoldrick

2 Uitmuntend

Wakati Mzuri Awali Zazu, ZB NR. 08/1096477, Geb: 11-11-2008

V: Ch. Ye Japha Banjoko M: Ruacana Chinue
F: B. Käsbach Eig: B. & A. Käsbach

1 Uitmuntend, JCAC


Jonge hondenklasse teven

Shamwari Aleeka Nala, ZB NR. 07/1095859, Geb: 22-11-2007

V: Ch. Rachral Abayomi Hintza M: Rekaylahn Kwa Wenna
F: R. Hamphoff Eig: D. Zenkner

2 Uitmuntend

Mangeni El-Faiyum, NHSB 2697795, Geb: 27-03-2008

V: Ikimba Zesiro M: Kazuni El-Faiyum
F: N.A.C.M. Slag Eig: N.A.C.M. Slag

1 Uitmuntend, CAC, CACIB, BOS

Musiara Bayana, ZB NR. 08/11450589, Geb: 12-05-2008

V: Tarujen Nabii M: Shavano’s Fadhili First Lady
F: B. Kraffcyk Eig: Fam. Herzog

3 Zeer Goed


Openklasse teven

Veracity de Vloedvelden, NHSB 2646370, Geb: 11-03-2007

V: Ch. Jockular Jabula M: Amber
F: M. Roefs & B. Ketelaars Eig: M. Roefs & B. Ketelaars

Uitmuntend

Madzinza Andwele Bahiya Kabisha, NHSB 264897, Geb: 14-03-2007

V: Ch. Tarujen Penzi M: Madzinza Basheera Nkosazana
F: E. Veldman Eig: S. Tuinstra

3 Uitmuntend

Shangani Chiremba Tonga, LOF 6 RHO.RID 2265, Geb: 22-03-2007

V: Ye Japha Gyasi M: Shangani Pea Doya
F: W. Blumberg Eig: J. & U. Ortmueller

Goed

Mumoja, NHSB 2654518, Geb: 06-05-2007

V: Ch. Glenaffric Ulanyo of Zuritamu M: Ferra’s Chuma Mexx Fan Ûnder de Mûne
F: H.P. Salm Eig: H.P. Salm

1 Uitmuntend, res. CAC, res. CACIB

Aresvuma Zahara Zinara, RFK2117151, Geb: 26-05-2007

V: Tarujen Penzi M: Aresvuma Bara Etana
F: S. Malinnikova Eig: B. Schmitz

2 Uitmuntend

Malika of Mwangadongo, NHSB 2659156, Geb: 01-06-2007

V: Ch. Jumanne van het Maasjesfles M: Mtombi Akiki of Mwanadongo
F: M. van Gulik Eig: I.M.M. Buba

Zeer Goed

Sonstraal Chocolate Breeze, NHSB 2689669 Imp. UK, Geb: 02-09-2007

V: Chilolo CJ Some M: Sonstraal Miss Marple of Gabisa
F: S. Rossiter & A. Fox Eig: L. Aarts

Zeer Goed

Imani van Aemburen, NHSB 2698419, Geb: 03-04-2008

V: Ch. Ikimba Waitimu M: Emke Kieke van Aemburen
F: J. Sijtsma Eig: J. Sijtsma

4 Uitmuntend


Kampioensklasse teven

Ch. Kazuni El Faiyum, NHSB 2570974, Geb: 01-08-2005

V: Ch. Ascot Alto Mirano M: Kamnene El Gouna
F: N. Slag Eig: N. Slag

1 Uitmuntend

Ch. Ntombi Kimwana vir die Simba Safari JW’07 NJK, NHSB 2631748, Geb: 12-11-2006

V: Nduna Himaya vir die Simba Safari M: Ntwela’s Masuko
F: M.E. Trésoor Eig: E. Dusbaba

2 Uitmuntend