``
Int. KampioenschapsTentoonstelling, Groningen, D.D. 28-02-2009
Keurmeester: Dhr. J. Hiddes (Nederland)

Openklasse reuen

Tisisit Duke, LOSH 0948757, Geb: 03-04-2004

V: Ukukhanya Scout the Red Baron M: Maxwood Tara
F: T. Vercruysse Eig: T. Vercruysse

Gediskwalificeerd

Hilvalley’s African Bhanu Zulu, VDH 05/0182046, Geb: 16-09-2005

V: Cheyenne of Ka-Ul-Li Ridges M: Ozrhode Wild Inspiration
F: K. Sonnenberg Eig: S. Schinkels

1 Uitmuntend, CAC, CACIB, BOB

Nio van Hoeve de Hoef, NHSB 2608777, Geb: 18-05-2006

V: Ch. Jockular Kamau M: Ami Bor-Mazoe
F: W. van den Brand Eig: C. Boumans

3 Zeer Goed

Okidokie, NHSB 2606080, Geb: 02-07-2006

V: Africana Sadana Bel Fegor M: Riska van de Risjaahoeve
F: W.J. van de Fliert Eig: W.J. van de Fliert

2 Zeer Goed


Jonge hondenklasse reuen

Mumbi Chandu, VDH 07/1450490, Geb: 13-06-2007

V: Ch. Ikimba Waitimu M: Mumi Akilah Almasi
F: D. Schulze Eig: K. & M. Disle

1 Zeer Goed


Jeugdklasse reuen

Mans, NHSB 2686995, Geb: 03-12-2007

V: Africana Sadana Bel Fegor M: Kanjer
F: W.J.G. Koning Eig: E.L. ten Napel & H.F. de Jong

2 Zeer Goed

Ireri van Aemburen, NHSB 2698423, Geb: 03-04-2008

V: Ch. Ikimba Waitimu M: Emke Kieke van Aemburen
F: J. Sijtsma Eig: R. van Hasseld & Y. van Hasseld-Mulder

1 Zeer Goed

Yaw Adyuba Adjalal Jabari, NHSB 2701716 Geb: 25-04-2008

V: Ch. Vizara Jukati M: Tara van de Noorderheide
F: M.E. Baasaron Eig: A. Post-Uiterweer & R. Kapitein

Goed

Yaw Adyuba Antar, NHSB 2701715 Geb: 25-04-2008

V: Ch. Vizara Jukati M: Tara van de Noorderheide
F: M.E. Baasaron Eig: J. & S. Boer

Goed

Villagedogs Hotshot, LOSH 1036604, Geb: 27-04-2008

V: Ch. Ikimba Waitimu M: Ch. Ukukhanya Midsummernight’s Dream
F: D. Mc Goldrick Eig: S. Notermans

Afwezig

Villagedogs Hottopic, LOSH 1036605, Geb: 27-04-2008

V: Ch. Ikimba Waitimu M: Ch. Ukukhanya Midsummernight’s Dream
F: D. Mc Goldrick Eig: T. Vercruysse

Goed


Kampioensklasse reuen

Ch. Minjimba Ridge Ajari by Enzo, S 5901B/2004, Geb: 26-08-2004

V: Kamba Anatulinda’s Enzo M: Meester Ridge Jimba
F: A. Florell & J.S. Berg Eig: A. Florell & J.S. Berg

1 Uitmuntend, res. CAC, res. CACIB

Moyo Kidachi Akono-Amar, VDH 05/0171956, Geb: 26-01-2005

V: Zuritamu Oman Nabu M: Inyangani Ikanja
F: S. Broichgans Eig: P. Flemming

3 Zeer Goed

Ch. Malozi Jamboni, NHSB 2612336, Geb: 09-04-2006

V: Kinyemi Fora C’huluku M: Malozi Fahimika
F: T. Miettinen Eig: I. Hulsebos

2 Uitmuntend


Puppyklasse teven

Chokoza, NHSB 2713575, Geb: 15-07-2008

V: Gido van Aemburen M: Lingana
F: N. Verberne Eig: T.T. Wind

Afwezig

Pupukearidge Kela Kei o Villagedogs, AKC HP32009008, Geb: 08-08-2008

V: Pupukearidge Ikaika o Springvalley M: Starridge Kela o Pupukea
F: T. & B. Peach Eig: D. McGoldrick

1 Veelbelovend, Beste Pup


Openklasse teven

Tara van de Noorderheide, NHSB 2601990, Geb: 30-03-2006

V: Knoffel Bor-Mazoe M: Mandy van het Maasjesfles
F: J. Bruil Eig: M. Baasaron

2 Uitmuntend

Gelbrich Douwtzen van Aemburen, NHSB 2620747, Geb: 13-08-2006

V: Thokoza To Sambo M: Sanne van de Jacks Bulls Hoeve
F: J. Sijtsma Eig: J. Sijtsma

3 Uitmuntend

Ntombi Kipenzi vir die Simba Safari, NHSB 2631752, Geb: 12-11-2006

V: Nduna Himaya vir die Simba Safari M: Ntwela’s Masuko
F: M.E. Trésoor Eig: M.E. Trésoor

4 Zeer Goed

Kangelani’s Gentle Grace by Clay, S63504/2007, Geb: 20-02-2007

V: Globe’s Roving Red Regent M: Kamba Anatulinda’s E’Zena
F: M. Hjartoy Eig: A. Florell & J.S. Berg

1 Uitmuntend, res. CACIB

Madzinza Andwele Jinaki Hidaya, NHSB 2648495, Geb: 14-03-2007

V: Tarujen Penzi M: Madzinza Basheera Nkosazana
F: E. Veldman Eig: J. de Zwart & M.J.N.C. van Oudheusden

Afwezig

Ndoki Bekelana Bandela, VDH 07/1095524, Geb: 14-05-2007

V: Harnakhis Whisdom Enea M: Mavunguela’s Vuana
F: C. Kömer Eig: C. Müller-Birkenfeld

Afwezig


Jonge hondenklasse teven

Kani Akilah Aketi Azuma, NHSB 2649964, Geb: 01-04-2007

V: Hasari of Ka-ul-li’s Ridges M: Kuona Fahari Gimbya Gasir Vai
F: E. Jonker Eig: E. Jonker & O. Kappert

4 Zeer Goed

Kani Akilah Amira, NHSB 2649961, Geb: 01-04-2007

V: Hasari of Ka-ul-li’s Ridges M: Kuona Fahari Gimbya Gasir Vai
F: E. Jonker Eig: H. Niezen

3 Zeer Goed

Malika of Mwanadongo, NHSB 2659156, Geb: 01-05-2007

V: Ch. Jumanne van het Maasjesfles M: Ntombi Akiki of Mwanadongo
F: M. van Gulik Eig: S. Notermans

Afwezig

Themba van het Maasjesfles, NHSB 2667935, Geb: 30-07-2007

V: Ch. Jumanne van het Maasjesfles M: Vadit Ayaba
F: M. van Butselaar Eig: A. Blomer

1 Uitmuntend

Mufari van het Maasjesfles, NHSB 2668797, Geb: 17-08-2007

V: Ch. Abuya Balou van het Maasjesfles M: Nkunde Karuba
F: M. van Butselaar Eig: C. Boumans

2 Zeer Goed

Sonstraal Chocolate Breeze, NHSB 2689669 imp. UK, Geb: 02-09-2007

V: Ch. Chilolo C J Someday Sam M: Sonstraal Miss Marple of Gabisa
F: S. Rossiter Eig: L. Aarts

Goed


Jeugdklasse teven

Imani van Aemburen, NHSB 2698426, Geb: 03-04-2008

V: Ch. Ikimba Waitimu M: Emke Kieke van Aemburen
F: J. Sijtsma Eig: J. Sijtsma

1 Uitmuntend, res. CAC, JCAC

Banda la Farasi Enya, VDH 08/1096013, Geb: 20-04-2008

V: Malakima Ajani M: Banda la Farasi Angu Makena
F: U. Wilhelm Eig: A. & T. Bartmann

Zeer Goed

Shakira’s Kimani Fan Ûnder de Mûne, NHSB 2701187, Geb: 20-04-2008

V: Glenaffric Ulanyo of Zuritamu M: Shana’s Shakira Fan Ûnder de Mûne
F: E.E. Meijer-Kalis Eig: E.E. Meijer-Kalis

2 Uitmuntend

Yaw Adyuba Amaziah Montsho Phenyo, NHSB 2701721 Geb: 25-04-2008

V: Ch. Vizara Jukati M: Tara van de Noorderheide
F: M.E. Baasaron Eig: M.E. Baasaron

4 Zeer Goed

Nyanga Evjohar Asadi, NHSB 2703552, Geb: 02-05-2008

V: Kakawana Mongo van Yamoya M: Hiba Jorianga Chuma
F: A. Dijkstra Eig: A. Dijkstra

3 Zeer Goed


Kampioensklasse teven

Ch. Ukukhanya’s Midsummernight’s Dream, AKC HP13938206, Geb: 15-01-2005

V: Goble’s Mr. Tea Scouts Honor M: Ukukhanya’s Amazibulo
F: S. Burgreeff Eig: D. McGoldrick

1 Uitmuntend, CAC, CACIB, BOS