``
Int. KampioenschapsTentoonstelling, Maastricht, D.D. 28-09-2008
Keurmeester: M. Purkisher

Babyklasse reuen

Yaw Adyuba Adjatai Jabari, NHSB 2701716, Geb: 25-04-2008

V: Ch. Vizara Jukati M: Tara van de Noorderheide
F: M. Baasaron Eig: A. Post-Uiterweer

3 Veelbelovend

Villagedogs Hotshot, LOSH 1036604, Geb: 27-04-2008

V: Ch. Ikimba Waitimu M: Ch. Ukukhanya Midsummernight’s Dream
F: D. McGoldrick Eig: S. Notermans

1 Veelbelovend

Zaxxon’s Delightfull Davidoff, NHSB 2716262, Geb: 28-05-2008

V: Ch. Ascot Alta Mirano M: Zaxxon’s Queen Akilah
F: L. Malmborg Eig: H. Salm

2 Veelbelovend


Openklasse reuen

NJK Djambo of Mwanadongo JW’06, NHSB 2561283, Geb: 29-05-2005

V: Ch. Jockular Jamal Aquamarin M: Zuri van de Sikkehoeve
F: M. van Gulik Eig: J. Baar

Uitmuntend

Fana Zulu Hakimba Spooner, ZB NR. 05/1094461, Geb: 11-07-2005

V: Lionhunt Fana Simba M: Kijasaman Hloni of Djungelkatten
F: I. Puszichna Eig: R. Gottlieb & C. Weins

2 Uitmuntend

Hilvalley’s African BahnuZulu, ZB NR. 05/172046, Geb: 16-09-2005

V: Cheyenne of Ka Ul Li’s Ridges M: Ch. Ozrhode Wild Inspiration
F: K. Sonnenberg Eig: S. Schinkels

1 Uitmuntend, res. CAC, res. CACIB

NJK Shayela Bwana Rangi Ya Kijani, NHSB 2599952, Geb: 17-03-2006

V: Ch. Ahali Fani’s Akali M: Multi Ch. Thokoza Bohati Shangara
F: A.J. de Ruyter Eig: M. Faber

4 Uitmuntend

Baruch Xarit d’Afrique, ZB NR. 06/1450362, Geb: 24-03-2006

V: Nyassa Khami Lynes M: Vizara Holland Safara
F: S. & H. Dilk Eig: V. Donauer-Dilk

Uitmuntend

Nio van Hoeve de Hoef, NHSB 2608777, Geb: 18-05-2006

V: Ch. Jockular Kamau M: Ami Bor-Mazoe
F: W. van den Brand Eig: C. Boumans

Uitmuntend

Damon von der Burg Litermont, ZB NR. 06/1094920, Geb: 01-06-2006

V: Ch. Ascot Alta Mirano M: Ch. Ashari von der Burg Litermont
F: G. Leidinger Eig: N. Schneider

3 Uitmuntend


Jonge hondenklasse reuen

Fana Zulu Imbala Balou, ZB NR. 06/1095170, Geb: 20-10-2006

V: Ch. Abuya Balou van het Maasjesfles M: Kijasman Hloni of Djungelkatten
F: I. Puszicha Eig: R. Gottlieb & C. Weins

2 Uitmuntend

Inkululeku Ghitonga, NHSB 2667801, Geb: 17-01-2007

V: Inkululeku Yardan M: Zuritamu Xharina of Inkululeku
F: O. Rosiers-Pauwels Eig: S. Horvers

3 Uitmuntend

Akin Tundu van de Borgerhoeve, NHSB 2647768, Geb: 17-03-2007

V: Ch. Jumanne van het Maasjesfles M: Noa
F: I. van Houtum Eig: F.C. Gravendeel-Baars

1 Uitmuntend


Jeugdklasse reuen

Farmers Guardian African Akono, ZB NR. 07/0172306, Geb: 17-07-2007

V: Ch. Ikimba Waitimu M: African Akono
F: H. Koch Eig: W. Reiter

1 Uitmuntend, JCAC

Shabi, NHSB 2666683, Geb: 06-08-2007

V: Mangwe Grand Edition M: Simba
F: M. Snels Eig: G. Verschoren

2 Uitmuntend

Corleo’s Cobheko Bean, S 65759-2007, Geb: 25-09-2007

V: Stenanga’s Great Chicory M: Bibord Adla
F: I. Cocoran Eig: S. Schinkels

3 Zeer Goed


Kampioensklasse reuen

Ch. Meranga Grande Boma, ZB NR 05/1094473, Geb: 16-07-2005

V: Chipangali’s Kadani M: Thokoza Meranga
F: G.J. Marek Eig: D. & J. Schröder

Afwezig

Ch. Shangani Pansa Dafina, LOF 1063, Geb: 09-05-1999

V: Ch. Umvutcha Matobo of Shangani M: Ch. Sarula Chikadzi of Shangani
F: W. Blumberg Eig: W. Blumberg

1 Uitmuntend, CAC, CACIB, BOS


Openklasse teven

Ferra’s Chuma mexx Fan under de Mune, NHSB 2477253, Geb: 17-10-2003

V: Kimani’s Image Askari M : Shana’s Ferra Fan under de Mune
F : E.E. Meijer-Kalis Eig : H.P. Salm

2 Uitmuntend

Kastors Home Fiona, LOSH 0997369, Geb: 05-02-2006

V: Kastors Home Caleb M: Mangwe Khoi
F: G. Verschoren Eig: G. Verschoren

Uitmuntend

Tara van de Noorderheide, NHSB 2601990, Geb: 30-03-2006

V: Knoffel Bor-Mazoe M: Mandy van het Maasjesfles
F: J. Bruil Eig: M. Baasaron

4 Uitmuntend

Vizara Mbiti Machiti, NHSB 2613881, Geb: 19-06-2006

V: Ch. Shangani Pansa Dafina M: Ch. Vizara Glenara
F : R. Trappel & M. van der Veer Eig : E.F. Menke

1 Uitmuntend, CAC, CACIB, BOB

Tanczaca Uszami Sangoma, PKR IV 11141, Geb: 12-08-2006

V: Rhodepark Red Dragon M: Harjaselan Ljumaa Imani
F: Ossowski Eig: Schmulder-Wolf

Uitmuntend

Shangani Amageba Qhawe, LOF 2071, Geb: 23-08-2005

V: Ye Kajongwe Bubesi Shaka M: Ch. Shangani Pea Doya
F: W. Blumberg Eig: W. Blumberg

3 Uitmuntend


Gebruikshondenklasse teven

Yashangaa Bashiras Dhakiya Binti, ZB NR 07/1095491, Geb: 05-05-2007

V: Rachral Abayomi Hintza M: Bazako Moravia Bashira
F: S. Stremlau Eig: U. Herzog-Fiebus

Afwezig


Jonge hondenklasse teven

Gimbya Jua Pregowce z Jasienia, PKR VI 11412, Geb: 07-01-2007

V: Mkai Leoridge M: Maxwood Tsela
F: R. Sienkiewicz Eig: P. Carmen

2 Uitmuntend

Minjimba Ridge Batuuli of Cai, NHSB 2640292, Geb: 31-07-2006

V: Cai Ranua M: Meester Ridge Jimba
F: A. Florell Eig: J.M.H. & J. Baar

Uitmuntend

Veracity van de Vloedvelden, NHSB 2646370, Geb: 11-03-2007

V: Jockular Jabula M: Amber
F: M. Roefs Eig: M. Roefs

Afwezig

Madzinza Andwele Jinaki Hidaya, NHSB 2648495, Geb: 14-03-2007

V: Tarujen Penzi M: Madzinza Basheera Nkosazana
F: E. Veldman Eig: J. de Zwart & M.J.N.C. van Oudheusden

3 Uitmuntend

Yashangaa Bashiras Zuri Riva, ZB NR 07/1095497, Geb: 05-05-2007

V: Ch. Rachral Abayomi Hintza M: Bashira Bazako Moravia
F: S. Stremlau Eig: V. Choinowski

1 Uitmuntend

Enye Balda Löwenschwanz, SKP 1213, Geb: 06-06-2007

V: Manzengwenya Nombekoleon M: Balda Turkana
F: Lakotova Eig: Schmulder-Wolf

Uitmuntend

Shangani Chinaka Ubeja, LOF 2318, Geb: 24-06-2007

V: Ch. Amini Sion Mawasili M: Ch. Shangani Ranzi Etosha
F: W. Blumberg Eig: W. Blumberg

4 Uitmuntend


Jeugdklasse teven

Kani Akilah Aketi Azuma, NHSB 2649964, Geb: 01-04-2007

V: Hasari of Ka-ul-li’s Ridges M: Kuona Fahari Gimbya Gasir Vai
F: E. Jonker Eig: E. Jonker & O. Kappert

Uitmuntend

Malika of Mwanadongo, NHSB 2659156, Geb: 01-05-2007

V: Ch. Jumanne van het Maasjesfles M: Ntombi Akiki of Mwanadongo
F: M. van Gulik Eig: S. Notermans

Uitmuntend

Mumoja, NHSB 2654518, Geb: 06-05-2007

V: Ch. Glenaffric Ulanyo of Zuritamu M: Ferra’s Chuma Mexx Fan Ûnder de Mûne
F: H.P. Salm Eig: H.P. Salm

3 Uitmuntend

Aresvuma Zahara Zinara, RKF 2117151, Geb: 26-05-2007

V: Ch. Tarujen Penzi M: Ch. Aresvuma Bara Etana
F: S. Malinnikova Eig: B. Schmitz

1 Uitmuntend, JCAC

Bukavu-Bawu Tuni, NHSB 2672747, Geb: 29-05-2007

V: Bukavu Bambuto M: Bukavu-Bawu Olufemi
F: Acsay Lajos Hungary Eig: A.W. Jackson

Afwezig

Manayakaya Aziza Emily, LOF 1725334, Geb: 29-06-2007

V: Karoskloof Nychwaidumela M: Heshima Ya Kimba
F: G. Schomerus Eig: M. Porth

Uitmuntend

Mufari van het Maasjesfles, NHSB 2668797, Geb: 17-08-2007

V: Ch. Abuya Balou van het Maasjesfles M: Nkunde Karuba
F: M. van Butselaar Eig: C. Boumans

2 Uitmuntend

Adesimbo Giza van de Noorderheide, NHSB 2669453, Geb: 25-08-2007

V: Akili M: Mandy van het Maasjesfles
F: J. Bruil Eig: E. le Doux

Uitmuntend

Sonstraal Chocolate Breeze, NHSB 2689669 imp. UK, Geb: 02-09-2007

V: Ch. Chilolo C J Someday Sam M: Sonstraal Miss Marple of Gabisa
F: S. Rossiter Eig: L. Aarts

Uitmuntend

Shamwari Aleeka Nala, ZB NR. 07/1095859, Geb: 22-11-2007

V: Ch. Rachral Abayomi Hintza M: Rekaylahn Kwa Wenna
F: R. Hamphoff Eig: D. & A. Zenkner

4 Uitmuntend


Kampioensklasse teven

Ch. Ukukhanya Midsummernights Dream, AKC HP 13938206, Geb: 15-01-2005

V: Ch. Globes Mi-Tea Scouts Honor M: Ukukhanya Amazibulo
F: S. Burgreeff Eig: D. McGoldrick

1 Uitmuntend, res. CAC, res. CACIB

Ch. Haiba Kaisoon Caneesha, ZB NR. 05/145R0325, Geb: 18-09-2005

V: Ch. Ikimba Tumomak Sheikh M: Ch. Haiba Kasoon A Sun Beams Gentle
F: N. Foschum Eig: E. Albrandt

2 Uitmuntend