``
Int. KampioenschapsTentoonstelling, Hulten, D.D. 15-06-2008
Keurmeester: Dhr. E. Deutscher (D)

Jeugdklasse reuen

Madzinza Andwele Katano, NHSB 2648493, Geb: 14-03-2007

V: Tarujen Penzi M: Madzinza Basheera Nkosazana
F: E. Veldman Eig: A. Bouman & A.E. Posma-Bouman

Afwezig

Akin Tundu van de Borgerhoeve, NHSB 2647768, Geb: 17-03-2007

V: Ch. Jumanne van het Maasjesfles M: Noa
F: I. van Houtum Eig: F.C. Gravendeel-Baars

1 Uitmuntend, JCAC

Arwin Zu’doli Zlaté Korunt, CLP/RR/4846, Geb: 28-06-2007

V: Sorbonne M: Fantasia Saranga
F: H. Pavel Eig: J. Ambra

2 Uitmuntend

Ajabu-Fahari van het Maasjesfles, NHSB 2670257, Geb: 12-08-2007

V: Kastors Home Enokbare M: Ch. Ainka-Annie van het Maasjesfles
F: M. van Butselaar Eig: I.M. van Houtum

Afwezig


Openklasse reuen

Jabari of Sotho Bantu, NHSB 2470239, Geb: 22-08-2003

V: Rosco of Sotho Bantu M: Mswati’s Muchinga
F: R. Cornelissen-Kamphuis Eig: C. Heuven

4 Uitmuntend

NJK Djambo of Mwanadongo, NHSB 2561283, Geb: 29-05-2005

V: Ch. Jockular Jamal Aquamarin M: Zuri van de Sikkehoeve
F: M. van Gulik Eig: J. Baar

Uitmuntend

Tusani Cool Bakari W’07, DKK 07632/2006, Geb: 03-03-2006

V: Kinyemi Anzi A’Bhubesi M: Macumazahn Tusani Pearl
F: M. Tusanova Eig: P.H. Jensen & N. Gorosch

1 Uitmuntend, CAC, CACIB, BOB

Mswati’s Antar Kenzo, NHSB 2602788, Geb: 01-04-2006

V: Ch. N’Gai Zamu of Ginba’s Hero M: Mswati’s Gani
F: P. Verstappen Eig: L. Huitema & T.L. Wonnink

3 Uitmuntend

Shangani Bamuthi Rai, LOF 2167, Geb: 07-04-2006

V: Ch. Pacha of Shangani M: Shangani Askari
F: W. Blumberg Eig: Blumberg

Afwezig

Akanni of Moyo Kwa Ureno, VDH 06/1094897, Geb: 10-05-2006

V: Kuzonga’s Aurelijus M: Lionhill Thandani
F: Blumberg Eig: Blumberg

Zeer Goed

Jewel Ridge Briljant Rubato, NHSB 2648981, Geb: 15-01-2007

V: Ch. Jumanne van het Maasjesfles M: Lörfällan’s Spicy
F: L. Alkestam Eig: M. van Butselaar

2 Uitmuntend


Kampioensklasse reuen

Ch. Shangani Pansa Dafina, LOF 1063, Geb: 09-05-1999

V: Ch. Umvutcha Matobo of Shangani M: Ch. Sarula Chikadzi of Shangani
F: W. Blumberg Eig: W. Blumberg

2 Uitmuntend

Ch. Meranga Grande Boma, VDH 05/1094473, Geb: 16-07-2005

V: Chipangali’s Kadani M: Thokoza Meranga
F: G.J. Marek Eig: Jürgen Schröder

1 Uitmuntend, res. CAC, res. CACIB


Veteranenklasse reuen

Ch. Kinyemi Anzi A’Bhubesi, DKK 0735/99, Geb: 14-04-1999

V: Aakemba King Astor Gi’Fumo M: Zumeli’s Anzika
F: Kinyemi Eig: P.H. Jensen & N. Gorosch

1 Uitmuntend


Babyklasse teven

Burncote Shirami, AJ00972204, Geb: 12-02-2008

V: Walamadengie Awesome M: Burncote Jamila
F: Mrs. Bates Eig: N. Lakerveld

Afwezig


Puppyklasse teven

Morowi Boitumelo Siri, VDH 07/1095818, Geb: 01-11-2007

V: Ch. Rachral Abayomi Hintza M: Ch. Unika Ayaba
F: S. Altrogge Eig: B. & T. Hansmann

1 Veelbelovend, Beste Pup


Jeugdklasse teven

Kani Akilah Aketi Azuma, NHSB 2649964, Geb: 01-04-2007

V: Hasari of Ka-ul-li’s Ridges M: Kuona Fahari Gimbya Gasir Vai
F: E. Jonker Eig: E. Jonker & O. Kappert

4 Uitmuntend

Cayenne van de Noorderheide, NHSB 2650430, Geb: 07-04-2007

V: Kobus of Nyassalaland M: Anne
F: J. Bruil Eig: J. Bruil

Zeer Goed

Bumaji’s Bwana, NHSB 2654336, Geb: 04-05-2007

V: Mswati’s Boebes Junior M: Imbuka Neku’s Lady in Red
F: S. van Meurs Eig: S. van Meurs

Uitmuntend

Mumoja, NHSB 2654518, Geb: 06-05-2007

V: Ch. Glenaffric Ulanyo of Zuritamu M: Ferra’s Chuma Mexx Fan Ûnder de Mûne
F: H.P. Salm Eig: H.P. Salm

1 Uitmuntend, JCAC

Bukavu-Bawu Tuni, NHSB 2672747, Geb: 29-05-2007

V: Bukavu Bambuto M: Bukavu-Bawu Olufemi
F: Acsay Lajos Hungary Eig: A.W. Jackson

3 Uitmuntend

Sonstraal Chocolate Breeze, NHSB 2689669 imp. UK, Geb: 02-09-2007

V: Ch. Chilolo C J Someday Sam M: Sonstraal Miss Marple of Gabisa
F: S. Rossiter Eig: L. Aarts

Afwezig

Aresvuma Zahara Zinara, aangevraagd, Geb: 26-0-2007

V: Ch. Tarujen Penzi M: Ch. Aresvuma Bara Etana
F: S. Malinnikova Eig: B. Schmitz

2 Uitmuntend


Jonge hondenklasse teven

Vizara Mbiti Machiti, NHSB 2613881, Geb: 19-06-2006

V: Ch. Shangani Pansa Dafina M: Ch. Vizara Glenara
F: R. Trappel & M. van der Veer Eig: E.F. Menke

1 Uitmuntend, CAC, CACIB, BOS

Gelbrich Douwtzen van Aemburen, NHSB 2620747, Geb: 13-08-2006

V: Thokoza To Sambo M: Sanne van de Jacks Bulls Hoeve
F: J. Sijtsma Eig: J. Sijtsma

2 Uitmuntend

Ntombi Kimwana vir die Simba Safari, NHSB 2631748, Geb: 12-11-2006

V: Nduna Himaya vir die Simba Safari M: Ntwela’s Masuko
F: M.E. Trésoor Eig: E. Dusbaba

4 Uitmuntend

Minjimba Ridge Batuuli of Cai, NHSB 2640292, Geb: 31-07-2006

V: Cai Ranua M: Meester Ridge Jimba
F: A. Florell Eig: J.M.H. & J. Baar

Zeer Goed

Madzinza Andwele Jinaki Hidaya, NHSB 2648495, Geb: 14-03-2007

V: Tarujen Penzi M: Madzinza Basheera Nkosazana
F: E. Veldman Eig: J. de Zwart & M.J.N.C. van Oudheusden

3 Uitmuntend


Openklasse teven

Ferra’s Chuma mexx Fan under de Mune, NHSB 2477253, Geb: 17-10-2003

V: Kimani’s Image Askari M: Shana’s Ferra Fan under de Mune
F: E.E. Meijer-Kalis Eig: H.P. Salm

1 Uitmuntend, res. CAC, res. CACIB

Themba van de Biswetering, NHSB 2514207, Geb: 16-06-2004

V: Windsor van de Borgerhoeve M: Rhodée
F: W. van de Kamp-Lemele Eig: J.J. Weber & N.W.J.J. Weber-Wolfs

Zeer Goed

NJK Vizara Luangwa Ijaba, NHSB 2563440, Geb: 13-05-2005

V: Ye Japha Ben Shemen of Vizara M: Ch. Vizara Glenara
F: R. Trappel & M. van der Veer Eig: M. Harm

3 Uitmuntend

Neyja Asali van het Maasjesfles, NHSB 2603661, Geb: 05-04-2006

V: Ch. Jockular Jamal Aquamarin M: Ahadi Annie van het Maasjesfles
F: M. van Butselaar Eig: N. Lakerveld

Afwezig

Morowi Ayodele Shani, VDH 06/1094811, Geb: 06-04-2006

V: Ch. Rachral Abayomi Hintza M: Ch. Unika Ayaba
F: S. Altrogge Eig: S. Altrogge

2 Uitmuntend

Lotte Toy of the Ranch, NHSB 2609939, Geb: 19-05-2006

V: Sjaak van het Maasjesfles M: Bouchra Toy of the Ranch
F: S. van Kesteren-Meijer Eig: M. van Butselaar

4 Uitmuntend

Jhamylah of Sotho Bantu, NHSB 2613428, Geb: 15-06-2006

V: Jabari of Sotho Bantu M: Bharisha Kastors Home
F: R.H. Cornelissen-Kamphuis Eig: R.H. Cornelissen-Kamphuis

Afwezig


Kampioensklasse teven

Ch. Shangani Ufalme Lioness, LOF 1724, Geb: 14-08-2003

V: Pacha of Shangani M: Shangani Askari
F: C. Blumberg Eig: C. Blumberg

1 Uitmuntend